Noworoczne aktualności na Lego’s Soul

Z nastaniem nowego roku, każdy z nas składa przed samym sobą przeróżne obietnice. Że będzie mniej jadł, pił, więcej ćwiczył, nauczy się języka obcego itd. Ja nie różnię się od przeciętnego człowieka i takowe noworoczne postanowienia także podjąłem. Jedno z nich tyczy się klocków. A dokładnie prowadzenia strony. Otóż postanowiłem zwiększyć częstotliwość umieszczanych na LS materiałów, pisanych artykułów i innych tematów około klockowych. Ale o tym może napiszę szerzej w nieodległym wpisie o podsumowaniu roku 2015.

Na chwilę obecną, żeby dobrze zacząć, uporządkowałem kilka zakładek na stronie, dodając brakujące materiały oraz całkowicie nowe pozycje. Zaktualizowana została zakładka recenzji, gdzie obecnie znajdziecie trzydzieści trzy pozycje. Dodałem cztery nowe – stare zestawy z serii tych nieotwartych, czyli MISB. Dla niezorientowanych co do skrótu odsyłam do wpisu opisującego przedmiotową kwestię, a dokładnie tutaj.  Do zobaczenia oczywiście w zakładce MISB. Nic wielkiego, ale to zawsze nowe nieotwarte pozycje, a zdjęcie jednej z nich (z 2002 roku) poniżej.

Lego 7119 MISB 1

W końcu znacząco uzupełniłem zakładkę z alternatywnymi konstrukcjami. Obecnie znajdziecie tam dwadzieścia pięć alternatywnych konstrukcji do zestawów Lego z klasycznego okresu. Jak bardzo brak mi tych rozwiązań (i nie tylko mnie, bo wielu AFOLi ma podobne zdanie), pisałem swego czasu na LS. Dla przypomnienia dokładnie tutaj. A na zachętę fotka zbiorowa świeżo umieszczonych alternatywnych konstrukcji trzech zestawów serii trains, tj. 4546, 4541 i 4525.

Lego train alternative 1

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lego, Trains i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Noworoczne aktualności na Lego’s Soul

  1. Andrzej z Bydgoszczy pisze:

    Bardzo mnie cieszy postanowienie o zwiększeniu częstotliwości nadawania na LS, nic tylko przyklasnąć co też czynię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s