Ostatnie aktualizacje Lego’s soul

Od jakiegoś czasu, odwiedzając stronę Lego’s soul, można natknąć się na kilka nowych zakładek, które przybyły w głównym górnym pasku. W kilku słowach wyjaśnię z czym się to je i czemu się tam pojawiły.

Pierwszą zakładką, która się pojawiła była ta traktująca o kolekcji jako takiej i przedstawiająca kilka zbiorczych zdjęć z ostatniej próby przedstawienia klasycznych zestawów Lego w jednym miejscu. Zakładka Kolekcja , to miejsce, gdzie można zobaczyć, jak wygląda 311 zestawów w jednym ujęciu.

Następną zakładką, która została umieszczona na stronie dotyczyła polybagów. Kto zagląda na moją stronę wie, że z pośród zestawów współczesnych, to moja ulubiona forma klocków Lego. W zakładce Polybag będę sukcesywnie prezentował woreczkowe zestawy, które udało się pozyskać i sprawdzić. Każdy fan Lego wie, że często te małe promocyjne pozycje są małymi karykaturami pełnowymiarowych zestawów. Czasem jednak to prawdziwe perełki, pełne świetnych minifigów.

Idąc dalej, wspomnieć muszę o zakładce z linkami do innych stron traktujących o Lego. Wirtualny świat pełen jest pełen stron o klockach Lego. Powoli, acz sumiennie w zakładce Linki, będę umieszczał odsyłacze do znanych mi i lubianych przeze mnie stron o klockach Lego.

W dalszej kolejności na mojej stronie pojawiła się zakładka MISB. Jak sama nazwa mówi, możecie tam znaleźć moje zestawy będące w stanie MISB oraz MIB. Nie wie ktoś, co oznaczają wymienione skróty? Nic prostszego. Wystarczy zajrzeć i kliknąć na link do właściwego wpisu, gdzie wyjaśniam z czym mamy do czynienia.

Ostatnią z zakładek, która została tutaj umieszczona jest ta, gdzie prezentuję alternatywne konstrukcje stworzone z klasycznych zestawów Lego. Propozycje dodatkowych konstrukcji do stworzenia z danego zestawu były umieszczane przez TLG na tylnej stronie pudełek od klasycznych zestawów (uwielbiam stare opakowania!). Na tej podstawie prezentuję tam najlepsze moim zdaniem konstrukcje dla danego zestawu. Celem innego spojrzenia na dany zestaw zapraszam do zakładki Alternatywne.

Czy przewiduję jeszcze jakieś dodatki? Możliwe. Tym bardziej że strona będzie zaraz dwa lata w obiegu i przydałoby się trochę świeżego spojrzenia. ;)

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lego i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s