Klasyka wciąż żywa, czyli clabrisic.pl

W dzisiejszym świecie Lego mamy mnóstwo różnorodnych pozycji. Większych, mniejszych, dla dziewczynek, czy małych dzieci, czy zaawansowanych budowaniczych. Bardziej skomplikowanych technic, klasycznych przedstawicieli miejskich klimatów, czy kosmicznych ścigaczy rodem z Gwiezdnych Wojen. Lecz te wszystkie pozycje byłyby niczym, bez klasycznego okresu Lego, będącego podwaliną do dzisiejszych konstrukcji. I właśnie dlatego chciałbym Was dziś zaprosić do przybytku klasyki prowadzonego przez kolegę Rogdusha, czyli na Clabrisic.pl. class Strona traktująca o klasycznych zestawach, przedstawianych w postaci recenzji i opisów, jest bogata także w szereg scen, wzorowanych na starych katalogach Lego, w których autor prezentuje to, jak widzi bawialność klocków, z dużą dozą klasycznych klimatów. Znajdzie tam więc poza recenzjami i opisami zestawów, scenki większe i mniejsze z klasycznymi zestawami, MOCe utrzymane w klasycznym tonie, czy też modyfikacje oldtimerowych zestawów. Autor plus kilku innych fanów klasyki oddaje w 100 % ducha staroci. A żeby nikt mnie nie posądził o rzucanie słów na wiatr przedstawiam kilka zdjęć będących próbką tego, co na Clabrisic.pl znajdziecie.

Czy scena nie przypomina Wam jednej z najbardziej znanych scenek ze starych katalogów Lego? ;) Oczywiście że tak i taki był zamiar autora.

A co powiedzie na większe konstrukcje i modele alternatywne?

Autorem wszystkich scenek, jak i oczywiście zdjęć jest kolega Rogdush, prowadzący witrynę.
Ze swojej strony pozostaje mi serdecznie zaprosić Was na Clabrisic.pl, by przypomnieć samemu sobie zarówno co poniektóre klasyczne zestawy, jak i by zapewnić kilka chwil z miłymi dla oka scenkami z klasycznymi zestawami Lego.

Serdecznie zapraszam! :)

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lego i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s