Lego 20008 MODs

Jakiś czas temu pisząc recenzję jednego z ciekawszych polybagów, tj. 20008 Tow Truck, którą możecie przeczytać tutaj, stwierdziłem, że jest to idealny zestaw pod budowę małych, prostych modyfikacji. Typowa pozycja dla własnych MOCy, a w zasadzie MODów. Przy tworzeniu recenzji pokusiłem się o stworzenie jednego MODa. Oczywiście było mi mało, więc powstało ich jeszcze kilka i przy tym piątkowym wieczorze przedstawiam sześć modyfikacji jednego z najlepszych (moim zdaniem) polybagów z miniaturami pojazdów.

Modyfikacje to oczywiście pojazdy o różny przeznaczeniu. Jest tu i mini wersja wielkiej wywrotki, jakie można spotkać w kopalniach, terenówka, hot-rod, ciężarówka z dźwigiem, pick-up, czy buggy. Oczywiście tylko wyobraźnia ogranicza to, co można stworzyć z tych 79 elementów. Z racji na inne obowiązki u mnie pozostało wszystko na sześciu sztukach. Sami oceńcie jak to wyszło.

Ciężarówka z ruchomym ramieniem.    

          

Hot-Rod

          

Buggy

         

Terenówka

        

Wywrotka

           

Półciężarówka

             

Jak widać na zdjęciach powyżej w kilka chwil codziennie wieczorem można stworzyć jeden dodatkowy alternatywny model. Wydaje mi się, że to oczywiście nie koniec, gdyż elementy dają sporo możliwości, a jedynym ograniczeniem jest fantazja. W moim przypadku w sześć wieczorów wyszło to co widzicie na poglądowych zdjęciach. Wszystkie fotki do obejrzenia tutaj. Liczę, że natchnąłem Was na budową własnych MODów z posiadanych zestawów. Nie da się ukryć, że to seria Creator jest najbardziej podatna na własne modyfikacje i to właśnie tu należy szukać inspiracji. Cóż. Klocki w dłonie i do dzieła! A Lego 20008 jest najlepszym przykładem, że nawet polybag daje radę. :)

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lego, MOC, Polybag i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s