LUGPol – Liga recenzentów 2015

Będąc AFOLem, staram się realizować zainteresowania klockami na każdy możliwy sposób. Od poszerzania kolekcji, wiedzy i szczegółów tego co oferuje TLG, po własne konstrukcje, prowadzenie tej strony, czy pisanie recenzji. Recenzji, które publikuję zarówno tutaj, jak i na dwóch znanych rodzimych portalach dla fanów Lego, tj. LUGPolu i Zbudujmy.To. Oba portale prowadzą sporo konkursów i lig, chociażby dotyczących wszelkiej maści MOCy, czy wspomnianych recenzji.
Tak było także przez cały 2015 rok na forum LUGPolu, gdzie piszący recenzje zestawów uczestniczyli w comiesięcznych konkursach na recenzję miesiąca. Użytkownicy natomiast wybierali trzy najlepsze recenzje. Taka, trwająca cały rok, liga recenzentów. Oczywiście jako recenzent uczestniczyłem w recenzjach miesiąca, dziewięciokrotnie stając na podium, w tym pięciokrotnie na pierwszym miejscu.
I w związku z uczestnictwem w całorocznym przedsięwzięciu chciałbym podzielić się z Wami swoim małym osiągnięciem, tj..
II miejscem w LIDZE RECENZENTÓW LUGPolu 2015!

Liga recenzentów

Pierwsze miejsce przypadło niezmordowanemu mistrzowi, bezapelacyjnie najlepszemu recenzentowi klocków Lego w naszym kraju, tj. NORIEMU, twórcy wspominanej tu niejednokrotnie strony 8studs. Gratulacje Nori! Trzecie natomiast koledze SERVATOROWI, twórcy strony naszeklocki, do której odwiedzenia oczywiście zapraszam. Gratulacje Servator! Ciekawostką jest, że wszyscy prowadzimy własne strony o klockach Lego.. ;)

Całość podsumowania, wraz ze skrzętnie przygotowanymi przez Servatora statystykami znajdziecie tutaj.

Z tego miejsca chciałbym podziękować także wszystkim użytkownikom LUGPolu, głosującym na moje recenzje oraz adminom za nagrody. ;) Dzięki bardzo! Obiecuję, iż w 2016 roku nie zabraknie recenzji mojego pomysłu, zarówno na obu ww. stronach, jak i na LS.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lego, Recenzje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „LUGPol – Liga recenzentów 2015

  1. kpusz pisze:

    Dodaj tylko, że wraz z Norim zdeklasowaliście rywali. :)
    Jeszcze raz szczerze Ci gratuluję!

  2. Andrzej z Bydgoszczy pisze:

    Gratulacje! Zawsze czekam na Twoje recenzje i scenki ze starymi zestawami (moje ulubione to Town, Pirates, Castle), to musi być przyjemne dawać radochę sobie i innym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s