2015. Plany, kolekcja, rocznice, recenzje..

Była notka podsumowująca, będzie więc (jak rok temu) wpis z planami na rok bieżący. Tak jest. Doczekaliśmy się roku 2015. Trochę już za mną w upublicznianiu swoich przemyśleń na temat zmiany jaką przeszły klocki Lego. Dużo jednak jeszcze widzę na horyzoncie, nadal nie osiągniętym w klockowym świecie. O czym będę pisał?

– Z pewnością nadal o kolejnych klasycznych zestawach w kolekcji. W kolejnych wpisach znajdą się krótkie prezentacje nowo pozyskanych zestawów i tych odrestaurowanych. Poprostu tych, które zaliczam do kolekcji.

– Kolekcja sama w sobie. Liczę, że uda się osiągnąć magiczne cztery setki klasycznych zestawów.

– Recenzje. To będzie mocny punkt w roku bieżącym. Tyle zestawów więc jest co opisywać. Postaram się wybrać znane i lubiane konstrukcje. Przypominać Wam nimi klasyczne klocki Lego.

– Polybagi. No jakże miałoby ich zabraknąć? Będą. Już zbieram poszczególne pozycje. W tym roku wystartuję wcześniej. Zaowocuje to też dokończeniem zakładki o klockach w woreczkach, gdzie znajdziecie info o każdym z polybagów, który posiadam oraz zdjęcie każdego z nich.

– Opisy i porównania. Będzie miejsce dla kolejnych opisów serii, bądź zagadnień, jak wcześniej opisane alternatywne modele, czy klocki w TV. Mowa tu także o opisach katalogów i książeczek znanych jako Idea Book oraz przemyślenia kolegi Mateyo82.

– MOCe i scenki ze starymi zestawami. Tak jest. Scenek nie zabraknie. W tym terenowych. MOCe, zarówno moje (space), jak i te tworzone przez rodzimych fanów, także znajdą tu swoje miejsce.

– Reblog. Z pewnością będę zamieszczał informacje kolegów po klocku z ich stron, czy też z witryn społeczności takich jak Zbudujmy.To, czy Lugpol.

– Małe podsumowanie. W tym roku, na początku marca, strona będzie świętowała dwa lata działalności. Liczę, że uda się osiągnąć kilka równych w liczbie granic. Ale o tym przy innej okazji.

Uff..Dużo tego. A gdzie tu jeszcze czytać i komentować, to co wszyscy Wy tworzycie, a czytać i podziwiać jest co ;) Liczę, że uda się zrealizować jak najwięcej założeń. Mam nadzieję, że nadal będziecie tu zaglądać, oglądać i czytać o klockach Lego. Postaram się też być tu częściej niż dotychczas.

Do zobaczenia/usłyszenia/napisania i przeczytania fani klocków Lego.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Lego i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „2015. Plany, kolekcja, rocznice, recenzje..

  1. Jaskier pisze:

    Będziemy. ;)
    Trzymam kciuki za zrealizowanie postanowień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s